Celebrity a jejich přístup ke kožichům

14. ledna 2008 v 16:50 |  Kožichy
BLACK...
BEYONCE :Zpěvačka je známá tím, že si libuje v pravých kožešinách. "Beyonce jde jen o sebe , na zvířata přitom nehledí.Jsou pro ni jen vzduch, hlavně, že se v šatech líbí a vynikne v nich na fotografiích" uvedli zástupci organizace PETA,bojující za etické zacházení se zvířaty.O jejích botách z králičí kůže se vyjádřili: "Asijští králíci, z nichž se obuv vyrábí, zažívají při převozu z Asie do Ameriky skutečná muka.Jsou nacpání do malých drátěných boxů , poté popraveni elektřinou nebo uškrcením.Mnoho z nich je staženo z kůže zaživa."

Obuv vyráběnou z kůže asijských králíků mají v oblibě i jiné krásky, mezi nimi KATE MOSS nebo PARIS HILTON.Přitom právě modelka Kate Moss se v minulosti stala tváří reklamy, jejímž heslem bylo: "raději nahá než oblečená do kůže..."Jeden pár kožešinových bot vyjde v přepočtu na dvanáct tisíc korun.

Do křížku s ochranáři se dostal také zpěvák ROBBIE WILLIAMS za zobrazení šimpanze s puškou ve videoklipu nebo BEN AFFLECK za dárek pro svou někdejší snoubenku JENNIFER LOPEZ-kožich z činčily.

Také herečka HALLE BERRY má problém s ochránci zvířat: "Napsali jsme jí mnohokrát, aby nenosila kožichy, ale naše dopisy zůstaly bez odpovědi.Existuje přece tolik módních alternativ skutečných kožešin, takže není důvod, aby lidé na sobě nosili mrtvá zvířata "uvedl mluvčí PETA.

O JENNIFER LOPEZ se ví, že patří k těm hvězdám, které mají rády luxus a nebojí se ho ukazovat.To se odrazilo i na její nedávné přehlídce, kde se objevily nejen drahé a honosné šaty a šperky, ale i právě kožešiny, které hřály těla modelek.Jennifer si zžejmě neuvědomila , jakým způsobem se tyto kožešinyzískávají a že pro jeden takový módní výstřelek na jednu sezonu ztratí život několik nevinných zvířátek.
WHITE....
Bývalá hvězda seriálu Pobřežní hlídka PAMELA ANDERSON patří naopak mezi věrné bojovníky za práva zvířat.Dokonce se svlékla do půlky těla, aby v rámci kampaně bojovala proti nošení kožichů z pravých kožešin. V jednom rozhovoru pro americký časopis řekla: "Lidé, kteří nosí kožichy jako Jenniefer Lopez, smrdí jako mokří psi a vypadají v nich dost tlustě a lacině."

Mezi další příznivce PETA patří také herečka CHARLIZE THERON nebo zpěvačka PINK.

Dobrý příklad dává i herečka KIM BASINGER, která předčasem vtrhla do laboratoří, kde zkoumají léky proti osteoporoz, aby zachránila několik beaglů, jimž chtěli kvůli výzkumu zlámt nohy.

Další milovnice zvířat, ALICE SILVERSTONE,zase zapůsobila nevídaný rozruch v jedné luxusní restauraci, kde chtěla zachránit život několika chobotničkám, které tam chovají pro následnou kuchyňskou přípravu.

Také zpěvačka AVRIL LAVIGNE se angažuje při ochraně zvířat a od deseti let vůbec nejí maso."Nemůžu sníst něco, co má tak krásný a roztomilý čumáček!Chtěla bych bojovat proti tomu, aby lidé chovali zvířata jen kvůli jejich nádherným kožichům.Člověk se přece může obléct i jinak, tak proč trápit nivinná zvířata?To ej fakt strašně krutý! "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ja-nnishk@ Ja-nnishk@ | Web | 14. ledna 2008 v 16:54 | Reagovat

Please přihlaš se tady:

http://jancaaaja.blog.cz/0801/sonb-rychle-se-prihlas

do SONB máš velkou šanci!! Zatím je jich tam 5 nebo vís, ale určitě se stihneš přihlásit!!!

PS: Máš nádhernej design!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama