Nejezte z McDonaldu a KFC!!!

12. ledna 2008 v 12:05 |  Maso & jatka
Tak tohle je ten váš McDonald a KFC.... vidíte co jíte? No přiznejte se!
Já osobně musim říct, že sem tam jedla, ale už ne! Kdyžtak tak si tam skočim jenom pro pití nebo tak... Ale vegetariánka taky nejsem. Prostě si myslim, že maso je důležitý, ale né ty, který jsou plný různých chemikálií a bůh ví čeho ještě...Jim normálně maso,ale né to o kterym vim,že ty zvířata jsou zabíjena krutě!!!

Z tohodle...
Zabíjení prasat
Napětí v kleštích se pohybuje mezi 70–90 volty a kleště musí být drženy skutečně 30–40 sekund na krku zvířete, aby bylo bezpečně omráčeno. Praxe však vypadá jinak. Během velkého spěchu se na toto nebere ohled.
Zvířata jsou umístěna na běžící pás a jsou umrtveny pomocí přidržení jejich hlavy mezi dvěma elektrodami pod napětím 500 voltů.
Výroba masa jako na běžícím pásu. Oblíbeným artiklem jsou i zvířecí děti - telátka.
Několik milionů kusů kuřat, krůt, hus a kachen ročně zemře díky rostoucí chutí Čechů na drůbeží maso.
...vznikne tohle!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabrina Sabrina | Web | 23. září 2008 v 13:36 | Reagovat

Hele nic proti, ale ty zvířata o kterech mluvíš, že je jíš, víš tak  ty taky trpjej.Myslíš, že když jíš kuře, že nebylo svlíknutý krutě z kůže a následně pověšené a zabito useknutím hlavy, že to není krutý zabíjení?

Hele buď nejez maso a nebo ho jez ale smaž tenhle blog, protože z Tebe se mi chce blejt.Nebuď hned naštvaná jak to vy lidi dokážete, prostě se jen zamysli jo?

Jíst maso ať už z Mc'Donaldu nebo z krámu mražený neni žádnej rozdíl a i ty jíš zvířata, která jsou uvedena na těhlech fotkách !

Nemysli si, že jíš nějaký zdravý maso, zdravý maso NEEXISTUJE naivko ! Existuje buť vegetariánství nebo žraní masa !!!

Nestůj mezi tim, nebuď nerozhodná a VYBER SI KONEČNĚ !

2 byt-lidsky byt-lidsky | Web | 24. ledna 2010 v 20:58 | Reagovat

[1]: Sama seš trapná! Je sice pravda že není rozdíl mezi jezením normálního masa a masa z těhdle podniků ale my maso potřebujeme. Měla by ses sama zamyslet, v přírodě je to tak, že buď to zvíře sníš ty, nebo to udělá někdo jiný. Proč by nemohla pomáhat zvířatům jen proto že není co se týče jezení či nejezení masa takovej fanatik jako? Já maso jím, a nemám ani nemusím mít žádný výčitky svědomí. Jediný co by se mělo změnit je způsob zabíjení.

3 luckyn luckyn | 2. března 2010 v 11:34 | Reagovat

Jsi trochu mimo děvče. Větišna těch fotek je z normálních porážek. Tak to prostě je i s tím tvým "hodným" masem co jíš. Nebo si snad myslíš, že maso co si koupíš v řeznictví nebo dáš v restauraci .... že s těma zvířátama se někdo mazlí? naivko

4 kájik kájik | 28. ledna 2013 v 14:50 | Reagovat

je pravda že by bylo lepší zabít zvíře injekcí když už ho chceme sníst nebo mu připravit rychlou a bezbolestnou smrt zasstřelením.Ale je fakt že napíšou v tescu "zabito bezbolestně" ale to zvíře mohlo trpět jak nevím co.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama