Opili kočku, nechali ji roztrhat psem a vše si natáčeli

24. ledna 2008 v 18:03 |  Smutné,pravdivé příběhy
Nechutnou zábavu si zvolila skupina mladých Čechů, kteří si uspořádali zahradní oslavu. Posilněni alkoholem část večera trávili sledováním souboje kočky se psem, kterého na bezmocné zvíře poštvali. Kočku předtím opili alkoholem. Vše si natočili na videokameru. Jejich zábava se objevila na jednom internetovém serveru. O případ se již zajímá policie.
Vše se podle titulků ve videu stalo 23. června loňského roku. Video s děsivými scénami se nyní objevilo na internetu s názvem "PES vs. KOČKA (a něco navíc)".
Mladíci nalili do kočky alkohol
Video začíná záběry na dvojici mladíků, která drží kočku pod krkem u stěny a z lahve jí do tlamy lijí alkohol, přičemž se s ní baví jako se svým zajatým soupeřem: "kamaráde, nehraj si s náma, si myslíš, že když budeš škrábat si pomůžeš..?"
Kočku pak pustí a záběr se přesune na část trávníku vedle stolů, u kterých sedí skupina mladíků a dívek. Skupina sleduje, jak se pes bojového plemena baví útokem na bezmocnou kočku, které se ježí chlupy na zádech a snaží se útok psa přežít. "Pes se baví, ale ta kočka je v p....," komentuje jeden z mladíků děsivou scénu.
:. Mladíci nalévají do bezmocné kočky alkohol.

Dlouhý záběr na umírající zvíře

Pes se postupně dostane do transu a přestane reagovat na pokyny svého pána, aby přestal. Nakonec ho jeden z mladíků chytí, aby v detailu kamery zjistili, zda už má na čumáku krev či nikoli. Pak pustí psa opět do útoku.

Pokousaná kočka vříská a to už nevydrží dívčí část společnosti, která zorganizovala tuto děsivou zábavu. "Ať už ji pustí," nabádá dívčí hlas. Jenže mladíci ještě krvavé podívané nemají dost. "Vem si ji! Zabij ji!" nabádá psa jeden z nich.
Utrpení polomrtvého zvířete je dokonáno, když jeden z nich šlápne kočce na hlavu. Pak opět pustí psa. "Žije, nežije?" dohadují se mladí lidé v momentě, kdy pes okusuje bezvládné tělo kočky. Kameraman se pak vyžívá v detailním záběru na umírající zvíře, které z posledních sil cuká nohou až zcela znehybní.
:. Jeden z přítomných mužů šlápl zraněné kočce na hlavu, čímž chtěl ukončit její utrpení.
V závěru filmu jsou v detailních záběrech do obličejů natočeni vybraní účastníci party. Film končí básničkami dvou mladíků: "kočička byla mladičká" či "kočička bez jednoho očička." Kameraman po úmrtí zvířete obrátil objektiv směrem k účastníkům, řada z nich je velmi dobře rozpoznatelná. Autor se pod své filmové dílo podepsal jako Dalibor PG.
. Kameraman se vyžíval v dlouhém záběru na tělo mrtvého zvířete.
Případ již vyšetřuje policie a závěrečná sekvence bude pro detektivy neocenitelnou stopou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Boruwka Boruwka | 24. ledna 2008 v 19:23 | Reagovat

Bože,...... to snad neni pravda.......

tyhle....bestie si snad ani nemůžou říkat lidi.

To je....to je  tak ubohý bavit se něčim takovým! Chudinka kočka...a taky její majitel. DOUFÁM, ŽE ZA TO PŮJDOU SEDĚT NA PĚKNĚ DLOUHO A TRPĚT ZA KAŽDOU VTEŘINU ŽIVOTA O KTEROU TO NEBOHÝ ZVÍŘÁTKO  PŘIPRAVILI, PARCHANTI!!!!!!!!! Pardon, ale já sama kočku mám a před nedávnem mi umřel kocourek, tak vim jake to je.

Tohle snad policajti nemůžou nechat jen tak!!!!!! Tedy pokud je na tomhle světě vůbec nějaká spravedlnost!

2 elin elin | Web | 26. ledna 2008 v 12:01 | Reagovat

ahoj mas u me diplom za bleskowku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama