Březen 2008

Od Lilinky C

31. března 2008 v 16:03 Me & blog
Juujky.Od Lil C za spřátelení..booží!!Díky moc..

Sex s morčetem-jeho jistá smrt :,(

31. března 2008 v 15:08 Smutné,pravdivé příběhy

Sex s morčetem

Něco tak perverzního tu ještě nebylo. Nejnovějším trendem v krátkých videofilmech nabízených k prodeji na internetu jsou sadistické záběry, v nichž jsou zvířata zneužívána a týrána k smrti.
Třicetiminutový snímek ukazuje bezbranné spoutané morče. Ženská noha v rudé botě několikrát zavrtá vysoký podpatek mezi roztažené nožičky malého zvířete, špičkou boty mu zlomí páteř. Je slyšet, jak zvíře bolestí vykvikne, i zvuk praskajících kostí. K tomu svůdný ženský hlas tajemně šeptá: " Jsi mojí obětí. Máš strach, maličký? Víš, že tvůj osud leží pod mými podpatky."
Na internetu lze vybírat z více než dvou tisícovek podobných videofilmů, objednávají se převážně z USA za zhruba 250 EUR (asi sedm a půl tisíce korun).
Oběťmi brutálního násilí jsou ve filmech kočky, opice, krysy, myši, žáby, dokonce velké druhy hmyzu. Tři mladé ženy a jeden muž budou v severní Anglii za výrobu tohoto druhu videofilmů koncem měsíce souzeni.
Londýnský obchodník s pornografickým materiálem si dovoluje obscénní komentář: "Vyvrcholení by se mělo dostavit přesně v momentě, kdy zvíře umírá."
http://sweb.cz/pan.knuckless/guinea4.jpg

Ikonka-kopči

30. března 2008 v 11:48 Kopírujte!!
zvierat.gif
Nesouhlasíš s týráním ani s testováním na zvířatech?Zkopíruj si ti na blog!!Nemyslím si že by to mohla pomoct,ale čim víc toho bude tim líp.Takže KOPÍRUJTE!!

Přežije lední medvěd 21.století???

30. března 2008 v 11:41 Ohrožené druhy
V ohrožení jsou medvědi zejména na Aljašce a v Rusku
V ohrožení jsou medvědi zejména na Aljašce a v Rusku
8. září 2007 12:16 Jestli se naplní předpověď klimatologů týkající se rozpouštění ledových masivů v moři, ledním medvědům hrozí vyhynutí. Podle vědců mohou v polárním pásmu zmizet do roku 2050 dvě třetiny těchto zvířat. Alarmující zprávu vypracoval tým amerických odborníků.

Otřesné způsoby týrání zvířat!!

29. března 2008 v 11:59 Týrání zvířat
Toto nevinné zvíře, bez obojku nebo přívěškem, leželo mrtvé na kraji hlavní silnice několik dní. Je to naše zodpovědnost starat se o naše mazlíčky a zajistit jejich bezpečí.
____________________________________________________________________
Tato ubohá malá bytost nosila objek nesmírně dlouho, až zarostl do jejího krku a musel být chirurgicky odstraněn! Nelidské!!
____________________________________________________________________
Nalezený hladový a promrzlý k smrti v jeho vlastním kotci. Některým lidem by nemělo být dovoleno chovat zvířata!!
____________________________________________________________________
Tomuto zvířeti jeho majitel skutečně rozřízl jícen!
____________________________________________________________________
Záleží na tom jak zvíře prožije svou smrt?? Ne - jen další případ zneužívání mnoha lidí, ale vy můžete něco proti tomu!! Starejte se o ně!! Ať vám není jejich smrt lhostejná! Vy pomoci můžete!!

Why??....:,(

29. března 2008 v 10:40 Týrání zvířat
Proč jsou lidi takoví svině???:,(

V Liberci někdo utopil poloslepého psa v jezírku

28. března 2008 v 18:56 Smutné,pravdivé příběhy

V Liberci někdo utopil poloslepého psa v jezírku

Mrtvého psa našly děti, které jeho tělo vylovily a přivolaly pomoc.
Mrtvého psa našly děti, které jeho tělo vylovily a přivolaly pomoc. foto: ZOO Liberec - Centrum pro zvířata v nouzi
Staršího, poloslepého psa přivázaného k pneumatice hodil někdo minulý týden do jezírka nedaleko libereckého letiště. Mrtvého psa našly děti, které jeho tělo vylovily a přivolaly pomoc. Zvíře už ale bylo dávno mrtvé. Podle odborníků trvalo dlouho než se pes v poměrně mělké vodě nakonec utopil.
26. 3. 2008 15:08 - LIBEREC
"Musel zřejmě hodně dlouho bojovat o život, protože nedopadl nijak hluboko a určitě sváděl marný boj o život," řekla Právu šéfka libereckého centra pro zvířata v nouzi při ZOO Liberec Ivana Hancvenclová. Starší kříženec navíc nebyl pracovníkům útulku neznámý a znají i jeho majitele.
"Vzhledem k okolnostem a závažnosti tohoto činu jsme věc předali k prošetření policii. Pokud by se policii podařilo pachatele odhalit, hrozí mu za týrání zvířat až dva roky odnětí svobody," konstatovala Hancvenclová.
Případy, kdy lidé nechtějí své čtyřnohé miláčky a snaží se je udat do útulku, nejsou podle šéfky centra nijak ojedinělé.
"Nepřijímáme zvířata od majitelů. Buď je odkážeme na soukromá zařízení, nebo jim vyvěsíme inzerát. V horším případě najdeme pejska ráno uvázaného tady u nás u brány," podotkla Hancvenclová. Takto otřesný případ utýrání psa, ale tady podle ní už dlouho neviděli.

Lemur kata

27. března 2008 v 16:53 Ohrožené druhy
Dnes žije 22 druhů lemurovitých a to pouze na Madagaskaru.Patří do řádu primátů, ale vyvíjeli se odděleně od ostatních poloopic, opic i lidoopů.Předkové dnešních lemurů pocházeli pravděpodobně z Afriky.
Lemurovití jsou převážně býložravé poloopice, ale vzájemné konkurenci se vyhnuli tím, že se specializují na různé typy vegetace.Pomocí rukou si přitahují větve a rovnou je ukusují, aniž je lámou.Většina druhů tráví svůj život v korunách stromů, kde přeskakují mezi větvemi.Výraznou výjimkou je lemur kata, který dává přednost pohybu po zemi, přičemž drží proužkovaný ocas zvednutý kolmo vzhůru.Slouží mu jako dorozumívací prostředek, protože katy jsou společenská zvířata, která žijí ve skupinách až 30 jedinců.

PANDA VELKÁ

27. března 2008 v 16:53 Ohrožené druhy
Mno, je smutný, že jsou některý živočišný druhy na vyhynutí kvůli nám lidem.Lidská bezohlednost a touha po moci jsou ty nejhorší vlastnosti.A bohužel na to doplácí neviná zvířata.Neříkám, že vždycky, ale často jo.No a nejohroženější je panda velká, tak že začít by se mělo u ní.
PANDA VELKÁ
Obývá pouze oblasti bambusových pralesů v JZ Číně.Byla přijata jako symbol ochranářské ochranizace World Wide Fund for Nature.Panda se živí převážně bambusem a pro tento účel má zvláštním způsobem tvarované přední tlapky.Jednu ze záprstních kůstek má zvětšenou, takže vypadá jako 6. prst.
Právě závislost na bambusu ohrozila existenci pandy velké, protože bambus po odkvětu odumírá.
Početnost jejich populace v přírodě je odhadována na 500 jedinců, ale v zoologických zahradách v Číně i jinde zvolna roste počet odchovů.
Pandy jsou samotáři, kteří se sdružují jen v době říje (duben, květen).Vyhledávají se pomocí čichu.Mláďata jsou po narození velmi malá, váží jen 100g, oči se jim otvírají až v 7 týdnech.Odstavují se ve stáří 6 měsíců, ale mládě s matkou zůstává až do jednoho roku.


A další SB..tentokrát o zvířatech

27. března 2008 v 16:48 Spřátelené blogy
Takže mam další uuuužasnej spřáteláček.Určitě se tam podívejte.Jsou tam články o zvířatech ale i o týrání zvířat.Fakt super bloček určitě ho navštivte!

Králíček..a článek otevírající oči

27. března 2008 v 16:34 Testování na zvířatech
Každý den zemře v laboratořích strašně moc zvířat, hlavně králíčku podobných tomu na obrázku, ati určitě nemají tak bezstarostný život.... To je bohužel krutá realita. Až si budete číst tento článek, to číslo trpících zvířat se opět zvýší. Pomáhejme a dělejme proti tomu už konečně něco pořádnýho. Alespoň pro začátek, pokud máte blog, zkopírujte si tento článek. Pamatujte si, i malá pomoc je pomoc, třeba někomu otevřeme oči a on si potom nebude kupovat testovanou kosmetiku a i to je velký úspěch!! Zvířata si ošklivé zacházení nezaslouží!!!

Jestli nesouhlasíš s týráním zvířat zkopíruj si tohoto pejska

27. března 2008 v 16:32 Kopírujte!!
Pls, zkopíruj si tohoto pejska na svůj blog, má také právo na normální život jako každý jiný obyvatel naší planety!
Jestli si ani ty stejně jako já nedokážeš představit, jak tohohle
pejska (a mnoho dalších nevinných zvířátek) týrají.
Je hrozné vidět jak týrají zvířátka, tak si to pls skopči na blog aby jsme ukázali že jsme proti tomu.

Avril taky pomáha-propůjčila svou píseň pro video proti týrání zvířat:)

27. března 2008 v 16:31 I slavní pomáhají
Zvířata
Protože od svých 10 let nejí Avril maso , chrání také "práva zvířat" , která má moc ráda.Také jsem našla na youtube.com video s názvem "For Animals".Pro toto video avril povolila použití její písně "I am with you"... vše , když je to pro zvířata , že?:).Tohle video "spadá" pod organizaci s názvem "New Leash On Life".Jinak Avril také prohlásila,že je jasně proti týrání zvířat a že se jí zdá nelidské je testovat jenom proto, aby se nějaká kravská bárbína mohla namalovat.A já s ní rozhodně souhlasim.Tady je to videjko s Avrilinou písničkou:Vývoz koní na jatka-video

26. března 2008 v 18:04 Maso & jatka

Tak tohle video je fakt dost silný kafe i na mě =o(. Nedokoukala jsem se dokonce protože sem se ve čtvrtině rozbrečela a musela jsem to vypnout, fakt se to nedalo.


Chlap vyhodil štěně z okna

26. března 2008 v 17:59 Smutné,pravdivé příběhy

Neuvěřitelné krutosti museli přihlížet lidé v Mostě.

Z okna bytu ve druhém patře v Javorové ulici muž vyhodil ven psa bojového plemene. Zraněné zvíře pak údajně na ulici dorazil a tělo vhodil do popelnice.
"Nejdříve ho držela jeho družka, že ho vyhodí, pak ho vzal do ruky on a vyhodil ho z okna," popsala jedna z přihlížejících dívek páteční krvavé divadlo, které trvalo skoro hodinu. Bylo to prý asi osmiměsíční štěně.
"Šla jsem se přesvědčit, že je pravda, co vyprávěly děti. Psa jsem našla v popelnici a mobilem vyfotografovala. Musel strašně trpět." navázala Monika Kažimírová (33).
Majitelé psa jsou prý její sousedé. "Sousedka nade mnou asi hodinu předtím, než psa vyhodili, volala strážníky, jak zase vyvádějí." pokračovala žena. Míní, že se štěněte pitbula nebo staffordského teriéra chtěli zbavit, protože ho nezvládali. "Mohli ho ale dát do útulku. Tohle přece nejde, aby jim prošlo," řekla odhodlaně Kažimírová.
Majitel štěněte Jan Rollinger vinu odmítl. Přes dveře vzkázal, že se bude zpovídat jen policii. "Případ jsme začali vyšetřovat jako týrání zvířete," potvrdila mostecká policejní mluvčí Alena Bartošová.
Mrtvola štěněte pohozená v popelnici

Rodeo aneb nelidské vraždění býků

26. března 2008 v 17:59 Týrání zvířat
Rodeo...Americká tradice...nechápu to... =o( co všechno jsou lidi schopný udělat pro pobavení....??. je to fakt příšerný !!!
Tohle snad dokážou dělat jen zamindrákovaný lidi,co si potřebujou zvednout sebevědomí,nebo já nevim :(( je mi z toho nanic....

Holly Madisonová se svlékla pro organizaci PETA

25. března 2008 v 17:06 I slavní pomáhají

Další kráska se svlékla pro organizaci PETA

Holly Madisonová se svlékla pro organizaci PETA